• Deutsch
  • Čeština (Česká republika)
  • English (United Kingdom)
Nabídka
Palírna

Ovocný lihovar

Vítejte v ovocném lihovaru. Již od roku 2001 pálíme jedinečné ovocné destiláty vyvážené chuti a příjemného aroma. Ovocné destiláty u nás procházejí trojnásobnou destilací a následným ultrazvukovým stařením. Takto vyrobený destilát upravujeme na 45% alc. Nepoužíváme žádný přidaný průmyslově vyráběný líh ani další přísady. Na Váš stůl tak předkládáme pouze čistý ovocný destilát. Ovocné destiláty pálíme ve dvou jednokomorových jednotkách vytápěných plynem pro dokonalejší regulaci teploty po celý proces pálení.

Kosher pálenky

  • slivovice, hruškovice, třešňovice, višňovice, meruňkovice, jablkovice, mirabelkovice, rynglovice, kdoulovice, bezinkovice, pivní pálenka

Kosher likéry:

  • višňovo-medový (18,5% alc.), bezinkovo-medový (18,5% alc.), pivní s medem (28,5% alc.), ořechovo-medový (28,5% alc.), švestková agnes (14%)

Všechny naše likéry vyrábíme dle vlastní receptury. Základem je naše nejkvalitnější ovocná pálenka, která je doplněna o přírodní výtažky z koření a vlastní med, bez použití umělých barviv nebo sladidel.

Kosher medoviny:

  • přírodní, mandlová, višňová

Naše medovina je vyrobená klasickou metodou, tj. fermentací včelího medu. Svoji chuť získává díky našemu nejkvalitnějšímu medu, který je základem budoucí chuti a aroma. Řízená fermentace probíhá při nízkých teplotách, což zabezpečuje lepší zachování aromatických a chuťových vlastností použitých surovin. Naše medoviny se vyznačují čirým vzhledem, jantarově-koňakovou barvou, příjemným medově bylinným svěžím buketem a harmonickou medově sladkou chutí.

Mohlo by Vás také zajímat:

Novinky


Otevírací doba prodejny 5.7. a 6.7. 10.00 hod. - 16.00 hod.

Certifikáty
Rychlý kontakt

Zelená Bohdaneč s.r.o.
Bohdaneč 140, 285 25 (mapa)
Tel.:+420 604 700 703 - prodejna
Tel.:+420 739 539 858 - palírna
Email: kadlec@agnes.cz

Nahlédněte do naší prodejny

Prodejna AgnesProdejna v Bohdanči je výkladní skříní všech našich produktů, doplněných o regionální výrobky.

Vstoupit ...

Go to top