• Deutsch
  • Čeština (Česká republika)
  • English (United Kingdom)
Nabídka
Palírna

Moštování

Moštárna Agnes vznikla v roce 2011. Používáme nejmodernější technologie ve zpracování ovoce - zaručujeme vysokou kvalitu i výtěž 100% přírodního produktu. Nepoužíváme chemickou konzervaci, umělé přísady ani přidaný cukr.

Mošty konzervujeme pouze jemnou tepelnou pasterací, mošt si tak uchová při trvanlivosti 1 rok, vitamíny, minerály a ostatní hodnotné látky. Mošty balíme do moderních obalů bag-in-box. Naše mošty nesou certifikát Kosher.

Pro pěstitele zajišťujeme:

  • Moštování z dovezeného ovoce - moštování na počkání z min. množství 20 kg vlastního ovoce - cena za 1 kg ovoce  - 8 Kč
  • Moštování z dovezeného ovoce včetně pasterace - díky šetrné pasteraci prodloužíme trvanlivost vašeho moštu na celou další sezónu. Váš mošt si od nás odvezete v obalech bag-in-box, min. množství dodaného ovoce je 60 kg - cena 130 Kč/5L (v obalech bag-in-box)
  • Prodej nepasterovaného čerstvého moštu - prodej bez nutnosti dodání vlastního ovoce - cena 30Kč/litr, dostupnost na dotaz
  • Prodej pasterovaného moštu v bag-in-box obalech - nemáte-li vlastní ovoce, nezoufejte. V naší koštovně, obchůdku AGNES, můžete zakoupit mošty v obalech Bag-in-box po celý rok - dle otevírací doby obchodu

Mošty Agnes:

přírodní ovocné šťávy, které jsou případně obohacené o další šťávy podle jednotlivých příchutí, které jsou vyrobeny postupem, který zachovává přírodní charakter nápoje. Mošty Agnes jsou bezesporu jedinečné a výjimečné nápoje, které jsou výtečné nejen zdrojem vitamínů, přírodního cukru (fruktózy), pektinů, kyselin a dalších přírodních látek, ale mohou se pochlubit též vysokým obsahem vlákniny.

Cider Agnes

Suchý cider je vyrobený prokvašením jablečné šťávys obsahem 6,3% alc. Zlatavý a lehce perlivý, s pravou příchutí ve stylu anglického cideru, silný cider s plnou chutí jablek. Podávejte vychlazené nebo přelité přes led. Český výrobek. Nabízíme jablečný a jablečný s 1/4 hrušky.

Kontakt:

Jan Kadlec, Dis.
Mobil: +420 604 211 088
Email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Mohlo by Vás také zajímat:

Novinky


Otevírací doba prodejny 5.7. a 6.7. 10.00 hod. - 16.00 hod.

Certifikáty
Rychlý kontakt

Zelená Bohdaneč s.r.o.
Bohdaneč 140, 285 25 (mapa)
Tel.:+420 604 700 703 - prodejna
Tel.:+420 739 539 858 - palírna
Email: kadlec@agnes.cz

Nahlédněte do naší prodejny

Prodejna AgnesProdejna v Bohdanči je výkladní skříní všech našich produktů, doplněných o regionální výrobky.

Vstoupit ...

Go to top